Menüler Tr

Kurumsal

ÖZMAK  MAKiNA  SAN. VE TiC.LTD.ŞTİ, 1975  yılında Özbey NART tarafından İzmir Adnan Menderes Havalimanı yakınında bulunan Menderes ilçesinde kurulmuştur ve  3500  m2 açık, 3000 m2 kapalı alan olmak uzere toplam 6500 m2  tesis alanı üzerinde hizmet vermeye devam etmektedir. 

Başlangıçta,  dökümhane makineleri ve hidrolik abkant pres üretimi ile başlayan ÖZMAK MAKİNA, 1990 yılından itibaren de geliştirdiği projeler ışığında Kumlama Makineleri üretimine de ağırlık vermektedir.

Şimdilerde ise, kumlama sektöründe Türkiye piyasasının %80’ine hakim olan ve başta Rusya, Ukrayna ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihracat yapan ÖZMAK MAKİNA, Çelik ve Döküm Sanayi, LPG Sanayi, Çelik Konstruksiyon ve inşaat Sanayi, Emaye Sanayi, Tarım  Makinaları Sanayi, Jant  Sanayi, Otomotiv Sanayi ve  Mermer  Sanayi gibi  bir çok sektöre de hizmet vermektedir. Hem 1975’den gelen tecrübesi hem de yenilikçi bakış açısıyla her zaman kumlama sektörünün öncüsü olma konumunu da korumaktadır.

ÖZMAK ve ÖZKUM olarak iki markası bulunan ÖZMAK MAKİNA, ISO 9001-2015, CE, YERLİ MALI ve çeşitli yeterlilik & kalite belgelerine sahiptir. Dünya çapında birçok acentası ve yaygın servis ağı Ile kalitesinden ve hizmet anlayışından hiç bir şekilde ödün vermeden emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

 


İhracat Yapılan Ülkeler
 

- Bulgaristan
- Cezayir
- Filistin
- Gürcistan
- Irak
- İran
- İspanya
- Mısır
- Polonya

- Rusya
- Senegal
- Sudan 
- Suriye
- Suudi Arabistan
- Ukrayna
- Ürdün
- Yunanistan